LGW2G471MELB50
MFR.Part #
LGW2G471MELB50
JLCPCB Part #
C1589720
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.85A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 400V 470uF 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS