LNY2V332MSEFBN
MFR.Part #
LNY2V332MSEFBN
JLCPCB Part #
C1619205
Package
Bolt,D51xL108mm
Description
-40℃~+85℃ 108mm 19.32A@10kHz 2000hrs@85℃ 22mm 3300uF 350V 51mm ±20% 螺栓,D51xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS