UUN1J331MRQ1ZD
MFR.Part #
UUN1J331MRQ1ZD
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 20mm 22.5mm 330uF 63V 885mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS