LNU2G562MSEG
MFR.Part #
LNU2G562MSEG
JLCPCB Part #
C3814179
Package
Bolt,D63.5xL138mm
Description
-40℃~+105℃ 138mm 17.7A@120Hz 28.6mm 400V 5000hrs@105℃ 5600uF 63.5mm ±20% Bolt,D63.5xL138mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS