LNU2G392MSEHBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNU2G392MSEHBN
JLCPCB Part #
C1617086
Package
Bolt,D76.2xL88mm
Description
-40℃~+105℃ 20.02A@10kHz 31.8mm 3900uF 400V 5000hrs@105℃ 76.2mm 88mm ±20% 螺栓,D76.2xL88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS