LGW2D222MELC45
MFR.Part #
LGW2D222MELC45
JLCPCB Part #
C1579413
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 2200uF 3000hrs@105℃ 35mm 45mm 7.83A@50kHz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS