LLS2E821MELA
MFR.Part #
LLS2E821MELA
JLCPCB Part #
C1583584
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 250V 25mm 3000hrs@85℃ 4.515A@50kHz 45mm 820uF ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS