LNU2G682MSEJBN
MFR.Part #
LNU2G682MSEJBN
JLCPCB Part #
C1619724
Package
Bolt,D90xL108mm
Description
-40℃~+105℃ 108mm 26.32A@10kHz 31.8mm 400V 5000hrs@105℃ 6800uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS