UUJ2G220MNQ1MS
MFR.Part #
UUJ2G220MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2166760
Package
SMD
Description
-40℃~+105℃ 130mA@120Hz 22uF 400V 5000hrs@105℃ ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS