UCP2W470MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCP2W470MHD
JLCPCB Part #
C1581800
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 31.5mm 430mA@120Hz 450V 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS