LLG2Z332MELC45
MFR.Part #
LLG2Z332MELC45
JLCPCB Part #
C3723511
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 180V 2000hrs@85℃ 3300uF 35mm 45mm 5A@120Hz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS