LGG2C332MELC45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGG2C332MELC45
JLCPCB Part #
C1498091
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2000hrs@105℃ 3.1A@120Hz 3300uF 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS