LNR1K154MSE
MFR.Part #
LNR1K154MSE
JLCPCB Part #
C1587019
Package
Bolt,D90xL173mm
Description
-40℃~+85℃ 0.15F 173mm 30.475A@10kHz 31.8mm 5000hrs@85℃ 80V 90mm ±20% 螺栓,D90xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS