UHV1V101MED1TA
MFR.Part #
UHV1V101MED1TA
JLCPCB Part #
C5111095
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12.5mm 2.5mm 220mA@120Hz 35V 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS