LGU1V103MELA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU1V103MELA
JLCPCB Part #
C250866
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 25mm 3.05A@100kHz 3000hrs@105℃ 35V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS