URS2D101MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URS2D101MHD
JLCPCB Part #
C1599296
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 18mm 2000hrs@85℃ 200V 25mm 590mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS