LAK2G181MELC25
MFR.Part #
LAK2G181MELC25
JLCPCB Part #
C1606447
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 35mm 400V 800mA@120Hz ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS