LKG1V182MESYCK
MFR.Part #
LKG1V182MESYCK
JLCPCB Part #
C6584746
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 20mm 35V 45mm ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS