AL0410-332K
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
AL0410-332K
JLCPCB Part #
C908642
Description
3.3mH 30@0.252MHz 650kHz 65mA 65Ω Color Band Inductor ±10% 插件,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS