MSRH105R-680MT
MFR.Part #
MSRH105R-680MT
JLCPCB Part #
C915349
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.9A 201mΩ 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS