MLI1608F-1R2KT
MFR.Part #
MLI1608F-1R2KT
JLCPCB Part #
C2885857
Description
1.2uH 25mA 35@10MHz 65MHz 800mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS