MLB1005F-100T
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLB1005F-100T
JLCPCB Part #
C2844527
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 10Ω@100MHz 500mA 50mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS