MNR4012T150MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MNR4012T150MT
JLCPCB Part #
C20612487
Package
SMD,4x4mm
Description
15uH 340mΩ 800mA 850mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS