MNR3015T2R2MT
MFR.Part #
MNR3015T2R2MT
JLCPCB Part #
C18221987
Package
SMD,3x3mm
Description
2.2uH 2A 60mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS