CR08330J
MFR.Part #
CR08330J
JLCPCB Part #
C4256656
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS