CR08430J
MFR.Part #
CR08430J
JLCPCB Part #
C4229596
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS