CR02330J
MFR.Part #
CR02330J
JLCPCB Part #
C4007443
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS