CR026R04F
MFR.Part #
CR026R04F
JLCPCB Part #
C3947754
Description
-55℃~+155℃ 6.04Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS