CR252554F
MFR.Part #
CR252554F
JLCPCB Part #
C4058526
Description
-55℃~+155℃ 2.55MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS