SG732HTTE183K
MFR.Part #
SG732HTTE183K
JLCPCB Part #
C3967685
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS