CR023022F
MFR.Part #
CR023022F
JLCPCB Part #
C4254038
Description
-55℃~+155℃ 30.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS