CR01683J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR01683J
JLCPCB Part #
C3970587
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS