DCW12A-05
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DCW12A-05
JLCPCB Part #
C6932104
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.2A 1.5kV 12W 2 5V 80% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Power Module/Power Supply ROHS