DETN01L-15
MFR.Part #
DETN01L-15
JLCPCB Part #
C6022340
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
15V 1W 2 34mA 3kV 4.5V~5.5V 80% SMD-10P,15.2x10.7mm Power Module/Power Supply ROHS