MX35S-8.25-06P-BK01-Cu-S-A
MFR.Part #
MX35S-8.25-06P-BK01-Cu-S-A
JLCPCB Part #
C49142520
Package
Plugin,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x6P 2-Side 2.5 20A 300V 6 6P 8.25mm Black M3 Side Mount Straight Plugin,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS