MX2EDGKM-7.62-04P-GN01-Cu-Y-A
MFR.Part #
MX2EDGKM-7.62-04P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C19724652
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x4P 300V 4 4P 7.62mm Green Male Plug Screw Screw Connection (M2.5) Top Entry P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS