MX25CM-7.62-07P-BK01-Cu-S-A
MFR.Part #
MX25CM-7.62-07P-BK01-Cu-S-A
JLCPCB Part #
C48688100
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 14~22 15A 1x7P 2-Side 300V 7 7.62mm 7P Black M3 Straight Plugin,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS