DHG20I1200PA
MFR.Part #
DHG20I1200PA
JLCPCB Part #
C17265188
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.2kV 140W 150A 2.24V@20A 200ns 20A 30uA@1200V TO-220AC Switching Diodes ROHS