SMF4L12A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L12A
JLCPCB Part #
C1972952
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 12V 14.7V 19.9V 1uA 20.1A 400W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS