SMDJ30CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ30CA-T7
JLCPCB Part #
C3714961
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 30V 33.3V 3kW 48.4V 62A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS