1.5KE200CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5KE200CA
JLCPCB Part #
C1973306
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 171V 1uA 210V 274V 5.5A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS