SMCJ130A-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ130A-HRAT7
JLCPCB Part #
C1666197
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 130V 147V 193V 1uA 7.2A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS