SMCJ12CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ12CA-HR
JLCPCB Part #
C1977797
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 12V 13.3V 19.9V 1uA 75.4A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS