SZ1SMA110AT3G
MFR.Part #
SZ1SMA110AT3G
JLCPCB Part #
C3703187
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 110V 122V 155pF 177V 2.3A 2.5uA 400W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS