SMBJ78A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ78A-HRA
JLCPCB Part #
C1977424
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 126V 1uA 4.8A 600W@10/1000us 78V 86.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS