SJ6012D1RP
MFR.Part #
SJ6012D1RP
JLCPCB Part #
C17459061
Package
TO-252
Description
-40℃~+150℃ 1 SCR 1.5V 1.6V 12A 20mA 40mA 600V TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS