SJ6012N1RP
MFR.Part #
SJ6012N1RP
JLCPCB Part #
C17473306
Package
TO-263
Description
-40℃~+150℃ 1 SCR 1.5V 1.6V 12A 15mA 600V 6mA TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS