P1500EBLRP2
MFR.Part #
P1500EBLRP2
JLCPCB Part #
C2667446
Package
TO-92-2
Description
140V 150mA 180V 2.2A 4V 55pF 5uA 80A TO-92-2 Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS