V220RA16X2749
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V220RA16X2749
JLCPCB Part #
C3261543
Package
Plugin
Description
140V 180V 220V 4.5kA 42J 900pF@1MHz Plugin Varistors ROHS