LCF201202A900TG
MFR.Part #
LCF201202A900TG
JLCPCB Part #
C2662232
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 2 4Ω 90Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS